logo
Gniazdo antenowe współosiowe RP-SMA 50Ω zaciskane na kabel H-155 panelowe
nr katalogowy: 68776
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącza rodziny SMA (SubMiniature version A) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i paśmie pracy do 18GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach WiFi oraz LTE. Złącza występują w wersjach SMA i RSMA różniących się rodzajem pinu centralnego. RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA) jest odmianą złącza SMA o identycznych rozmiarach z zamienionym pinem centralnym (wtyk SMA posiada pin męski zaś wtyk RSMA ma pin żenski i analogicznie gniazdo SMA posiada pin żeński zaś gniazdo RSMA ma pin męski.
Oferowane złącze jest gniazdem RSMA (RP-SMA) czyli gniazdem męskim o impedancji 50Ω przystosowanym do obsadzenia na kablu współosiowym H-155 lub jego odpowiednikach. Gniazdo posiada przedłużoną część gwintowaną, podkładkę, nakrętkę oraz koszulkę termokurczliwą umożliwiające montaż gniazda w panelu. Tulejka na ekranie kabla jest zaciskana, żyła centralna kabla łączona jest z pinem gniazda przez lutowanie lub zaciśnięcie. Wymiarowanie gniazda prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowane gnizado wykonane jest z mosiądzu kolorowanego na złoto i posiada złocony pin centralny. Impedancja gniazda wynosi 50Ω. Do zaciskania gniazda na przewodzie potrzebne jest narzędzie zaciskowe np. HT-336G, HT-336I. Zaciskacze można znaleźć w naszej ofercie wpisując model zaciskarki HT-xxx w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo RP-SMA męskie, proste, panelowe
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto, złocony pin centralny
Pasujący przewód: RG-58 i odpowiedniki
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <18GHz
Wymiary (długość z tuleją/średnica): ok. 27/8mm
Masa: 5g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu