logo
Gniazdo antenowe współosiowe FME 50Ω zaciskane na kabel RG-174
nr katalogowy: 68580
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącza FME (For Mobile Equipment) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i pasmie pracy do 2GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach GSM. Oferowane przez nas gniazdo przeznaczone jest do obsadzenia na kablu współosiowym RG-174 lub jego odpowiednikach. Tulejka na ekranie kabla jest zaciskana, żyła centralna kabla łączona jest z pinem gniazda przez lutowanie lub zaciśnięcie. Wymiarowanie gniazda prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowane gniazdo wykonane jest z niklowanego mosiądzu i posiada złocony pin centralny. Impedancja gniazda wynosi 50Ω. Do zaciskania gniazda na przewodzie potrzebne jest narzędzie zaciskowe np. HT-336G, HT-336I, HT-336K. Zaciskacze można znaleźć w naszej ofercie wpisując model zaciskarki HT-xxx w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo FME żeńskie, proste
Materiał: niklowany mosiądz, złocony pin centralny
Pasujący przewód: RG-174 i odpowiedniki
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <2GHz
Wymiary (długość z tuleją/średnica): ok. 32/8mm
Masa: 4g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu