logo
Gniazdo współosiowe N 50Ω panelowe typ U lutowane
nr katalogowy: 68540
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze N jest popularnym współosiowym złączem stosowanym w technice radiowej oraz TV. Złącza N pracują w paśmie do 11GHz i są dostępne w wersjach o impedancji 50Ω (stosowane w sieciach WiFi oraz GSM) lub 75Ω (stosowane w TV kablowej).

Oferowane złącze jest gniazdem żeńskim do montażu na płycie (panelu). Gniazdo posiada romboidalną podstawę z dwoma otworami do przykręcenia do płyty. Styk centralny w postaci złoconej tulejki ze stopu miedzi służy do przylutowania żyły centralnej kabla, masę kabla należy mocować w dowolnym miejscu obudowy.
Gniazdo przeznaczone jest do montażu na płycie (panelu) z otworem montażowym o średnicy 16mm oraz 2 otworami pod śruby mocujące. Wymiarowanie gniazda oraz otworów montażowych prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Gniazdo wykonane jest niklowanego stopu miedzi, pin centralny jest złocony. Impedancja gniazda wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo N 50Ω żeńskie, panelowe
Materiał: niklowany stop miedzi, złocony pin centralny
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <11GHz
Mocowanie: 2 otwory pod śruby mocujące
Wymiary (dszerokość/wysokość/głębokość): ok. 32.5/19.5/27mm
Masa: 23g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu