logo
Gniazdo współosiowe TNC 50Ω panelowe typ O lutowane
nr katalogowy: 68470
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
TNC jest złączem stosowanym w radiokomunikacji, najczęściej w urządzeniach i antenach WLAN oraz GSM. Złącza TNC przenoszą sygnał w paśmie do 11GHz i posiadają impedancję 50Ω (najczęściej stosowane) lub 75Ω (stosowane rzadko).

Oferowane złącze jest gniazdem żeńskim do montażu na płycie (panelu). Gniazdo składa się z czterech elementów i posiada wyprowadzenia do przylutowania kabla: styk centralny w postaci pozłacanej tulejki oraz styk masy w postaci cynowanej "chorągiewki".
Oferowane gniazdo przeznaczone jest do montażu na płycie (panelu) o grubości do 3mm. Gniazdo posiada gwint 3/8" oraz nakrętkę H12.7. Koronkowa podkładka zapobiega odkręcaniu nakrętki oraz zapewnia pewny kontakt masy gniazda z panelem. Wymiarowanie złącza przedstawia rysunek poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Gniazdo wykonane jest niklowanego stopu miedzi, pin centralny jest złocony. Impedancja gniazda wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo TNC 50Ω żeńskie, panelowe
Materiał: niklowany stop miedzi, złocony pin centralny
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <11GHz
Gwint: 3/8"-32UNEF
Nakrętka: sześciokątna 12.7mm
Maksymalna grubość panelu: ok. 3mm
Wymiary (długość/średnica w najszerszym miejscu): ok. 27.7/14.5mm
Masa: 8g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu