logo
Wtyk antenowy współosiowy FME 50Ω zaciskany na kabel RG-58
nr katalogowy: 67480
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącza FME (For Mobile Equipment) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i pasmie pracy do 2GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach GSM. Oferowany przez nas wtyk przeznaczony jest do obsadzenia na kablu współosiowym RG-58 lub jego odpowiednikach. Tulejka na ekranie kabla jest zaciskana, żyła centralna kabla łączona jest z pinem wtyku przez lutowanie lub zaciśnięcie. Wymiarowanie wtyku prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowany wtyk wykonany jest z niklowanego mosiądzu i posiada złocony pin centralny. Impedancja wtyku wynosi 50Ω. Do zaciskania wtyku na przewodzie potrzebne jest narzędzie zaciskowe np. HT-106D, HT-336A, HT-336C, HT-336I. Zaciskacze można znaleźć w naszej ofercie wpisując model zaciskarki HT-xxx w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: wtyk FME męski, prosty
Materiał: niklowany mosiądz, złocony pin centralny
Pasujący przewód: RG-58 i odpowiedniki
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <2GHz
Wymiary (długość z tuleją/średnica w najszerszym miejscu): ok. 28/11mm
Masa: 7g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu