logo
Przyłącze antenowe RF 75Ω wtyk TV/IEC - gniazdo TV/IEC kątowe HQ klasa A+ 10.0m
nr katalogowy: 64079
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze antenowe TV/IEC jest popularnym złączem używanym w instalacjach antenowych TV naziemnej, kablowej i (czasem) satelitarnej. Złącze TV/IEC pracuje w paśmie do 1GHz i ma impedancję 75Ω. Złącza te stosowane są w odbiornikach TV, tunerach radiowych, tunerach DVB-T/T2, w gniazdach abonenckich instalacji telewizji kablowej oraz starszych urządzeniach wyposażonych w modulator w.cz. (magnetowidy, konsole gier itp.).

Przyłącze antenowe TV wtyk-gniazdo umożliwia przesyłanie telewizyjnych i radiowych sygnałów wysokiej częstotliwości w zakresie 50-1000MHz pomiędzy urządzeniami posiadającymi wejścia/wyjścia antenowe w.cz. typu TV/IEC. Kabel taki pozwala na łączenie ze sobą zarówno zestawów TV-VIDEO, TV-GAME jak i podłączanie odbiornika TV lub tunera radiowego do gniazda instalacji antenowej (naziemnej lub kablowej). Kątowa konstrukcja obu złącz jest szczególnie pożądana w sytuacjach, gdy brak miejsca wymusza zmianę kierunku prowadzenia przewodu (np. w sprzętach dosuniętych do ściany).
Oferowane przez nas przyłącze jest kablem High Quality klasy A+, pięciokrotne ekranowanie przewodu o skuteczności 135dB zapewnia bardzo wysoką odporność na zakłócenia.
Żyła centralna z miedzi beztlenowej OFC o średnicy 1mm oraz w pełni ekranowane, wykonane z mosiądzu złącza zapewniają praktycznie bezstratną transmisję sygnału w całym paśmie R/TV/SAT, ferrytowe filtry antyzakłóceniowe redukują emitowane zakłócenia.
Dane techniczne
Złącza: wtyk TV/IEC kątowy męski, gniazdo TV/IEC kątowe żeńskie, mosiądz kolorowany na złoto
Impedancja: 75Ω
Pasmo pracy: CAM/R/TV (do 1GHz)
Przewód: Class A+, średnica ok. 7mm, żyła wewnętrzna Cu Ø1mm, miedź beztlenowa OFC, 5-cio krotne ekranowanie o skuteczności 135dB, dwa ferrytowe filtry antyzakłóceniowe
Długość przyłącza: 10.0m
Masa (bez opakowania): ok. 520g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu