logo
Przyłącze antenowe RF 75Ω wtyk Quick F - wtyk Quick F HQ 1.5m VITALCO
nr katalogowy: 64028
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Kabel jest oryginalnym produktem renomowanej firmy VITALCO - producenta kabli i osprzętu AV.

Przyłącze antenowe F-F umożliwia przesyłanie telewizyjnych i radiowych sygnałów wysokiej częstotliwości w zakresie 50-2400MHz pomiędzy urządzeniami posiadającymi wejścia/wyjścia antenowe w.cz. typu F. Wejścia/wyjścia typu F stosowane są najczęściej w elementach instalacji SAT (cyfrowej i analogowej) czyli w tunerach SAT, kartach TV SAT, konwerterach, multiswitchach, gniazdach abonenckich instalacji telewizji kablowej oraz czasami w odbiornikach TV.

Wtyk Quick F (szybki F, Push On F) jest modyfikacją wtyku F. Wymiary wtyku są te same, zmiana polega na braku wewnętrznego gwintu. Dzięki temu wtyk Quick F w odróżnieniu od klasycznego wtyku F nie wymaga nakręcania na gnieździe F. Podłączenie wtyku Quick F polega na jego nasunięciu na gniazdo jak to ma miejsce np. we wtykach RCA (CINCH). Nasuwanie wtyku zamiast jego nakręcania jest dużo szybsze i wygodniejsze (w niektórych przypadkach przykręcenie wtyku F jest niemożliwe bez specjalistycznych narzędzi). Wszędzie tam gdzie nie występują naprężenia mechaniczne złącza można stosować wtyki Quick F zamiast wtyków F.
Oferowany kabel z obu stron zakończony jest wtykami typu Quick F. Kabel taki najczęściej używany jest do podłączania wyposażenia szaf instalacyjnych instalacji TV/SAT (wzmacniacze, multiswitche itp.).
Przyłącze jest kablem High Quality, podwójne ekranowanie przewodu o wysokiej skuteczności zapewnia odporność na zakłócenia, miedziana żyła centralna o średnicy 1.02mm oraz ekranowane, złocone złącza zapewniają niską tłumienność sygnału w całym paśmie R/TV/SAT.
Dane techniczne
Złącza: 2x wtyk antenowy Quick F męski, mosiądz kolorowany na złoto
Przewód: 75Ω, podwójnie ekranowany, średnica ok. 7mm, żyła centralna Cu Ø1.02mm
Długość przyłącza: 1.5m
Masa (bez opakowania): ok. 70g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu