logo
Rozgałęziacz antenowy TV/SAT gniazdo F - 3x gniazdo F 75Ω 5-2400MHz AXING
nr katalogowy: 63863
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem rozdzielacza jest renomowana szwajcarska firma AXING, opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja i dane techniczne dostępne są tutaj.

Rozgałęziacz antenowy służy do podziału sygnału antenowego R/TV/SAT z jednego źródła sygnału (antena, gniazdo instalacji kablowej, modulator itp.) na 3 odbiorniki. Rozgałęziacz pracuje w pełnym paśmie 5-2400MHz czyli w pasmach radiowych, telewizyjnych oraz satelitarnych. Oczywiście po podziale poziom sygnału będzie niższy - ważne więc jest aby dzielony sygnał był silny - w przeciwnym razie należy zastosować wzmacniacz.
Rozgałęziacz można zamontować w dowolnym miejscu instalacji (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku) pomiędzy źródłem a odbiornikami sygnału.
Rozgałęziacz wykonany jest z metalowego odlewu o wysokiej skuteczności ekranowania (Class A), posiada 1 złącze F wejściowe (do podłączenia źródła sygnału) oraz 3 złącza F wyjściowe (do podłączenia odbiorników sygnału).
Urządzenie można stosować z aktywnymi antenami - przepuszcza zasilanie od odbiorników w stronę anteny i blokuje w drugą stronę - tak więc eliminuje ew. zakłócenia pomiędzy odbiornikami.

Uwaga! Rozgałęziacz jest kierunkowy, wejście i wyjścia oznaczone są na obudowie strzałkami. Kabel od anteny podłączamy do gniazda F ze strzałkę wejściową zaś kable do odbiorników do gniazd ze strzałką wyjściową. Kable powinny być zakończone wtykami F pasującymi do gniazd rozgałęziacza. W przypadku innych zakończeń kabla należy dokupić odpowiednie wtyki lub adaptery.
Dane techniczne
Złącza: 4x gniazdo F (żeńskie)
Impedancja: 75Ω
Pasmo przenoszenia: 5-2400MHz
Tłumienie: 7.5~11dB (w zależności od częstotliwości sygnału)
Ekranowanie: >90dB (klasa A)
Wymiary: 74/49/16mm
Masa 1 szt: 55g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu