logo
Adapter antenowy RF wtyk N - gniazdo N kątowy HQ 50Ω
nr katalogowy: 62348
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze N jest popularnym współosiowym złączem stosowanym w technice radiowej oraz TV. Złącza N pracują w paśmie do 11GHz i są dostępne w wersjach o impedancji 50Ω (stosowane w sieciach WiFi oraz GSM) lub 75Ω (stosowane w TV kablowej).

Oferowany adapter jest kątową przejściówką N i służy do zmiany kierunku wprowadzanie kabla do urządzenia. Wtyk N jest obrócony pod kątem 90° w stosunku do gniazda dzięki czemu w przypadku braku miejsca nie ma konieczności nadmiernego wyginania kabla (co może skutkować złamaniem lub pogorszeniem własności transmisyjnych). Dzięki adapterowi możliwe jest podłączenie kabla w miejscach gdzie dostępny dystans wynosi jedynie ok. 2cm. Wymiarowanie adaptera przedstawiamy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowany adapter wykonany jest z niklowanego mosiądzu i posiada złocone styki kontaktowe. Impedancja adaptera wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącza: wtyk N męski, gniazdo N żeńskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <11GHz
Materiał: niklowany mosiądz, złocone styki kontaktowe
Wymiary (długość/głąbokość/grubość): 30/38/20mm
Masa: ok. 42g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu