logo
Łącznik antenowy RF wtyk TNC - wtyk TNC HQ 50Ω
nr katalogowy: 62300
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze TNC (Threaded Navy Connector) jest gwintowaną wersją popularnego złącza BNC. Złącza TNC przenoszą sygnał w paśmie do 11GHz i posiadają impedancję 50Ω (najczęściej stosowane) lub 75Ω (stosowane rzadko). Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach WLAN oraz GSM.

Oferowany łącznik posiada z obu stron złącza TNC męskie. Łącznik umożliwia łączenie przewodów RF przesyłających sygnały wysokiej częstotliwości w paśmie do 11GHz zakończonych gniazdami typu TNC. Innym zastosowaniem łącznika jest zamiana złącza TNC z gniazda na wtyk.
Łącznik wykonany jest niklowanego stopu miedzi i posiada złocone styki. Impedancja adaptera wynosi 50Ω. Wymiarowanie łącznika prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Dane techniczne
Materiał: niklowany mosiądz, styki kontaktu złocone
Złącza: 2x wtyk TNC męski
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 11GHz
Wymiary (długość/średnica w najszerszym miejscu): 32/14.5mm
Masa: ok. 19g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu