logo
Łącznik antenowy RF wtyk F - wtyk F HQ kątowy niskotłumienny 75Ω
nr katalogowy: 62231
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze F jest najpopularniejszym złączem w technice radiowej stosowanym powszechnie w instalacjach TV/SAT. Złącze F pracuje w paśmie do 3GHz i ma impedancję 75Ω (w większości zastosowań) lub rzadziej 50Ω.

Oferowany łącznik służy do zamiany rodzaju złącza F z żeńskiego na męskie z jednoczesną zmianą kierunku złącza o 90 stopni. Innym zastosowaniem łącznika jest łączenie kabli zakończonych gniazdami F (złączami F żeńskimi). Łącznik zapewnia niskie tłumienie oraz wysoki poziom dopasowania impedancyjnego (return loss 30dB). Wymiarowanie łącznika prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowany łącznik wykonany jest ze stopu miedzi kolorowanego na złoto. Impedancja łącznika wynosi 75Ω.
Dane techniczne
Złącza: 2x wtyk F męski
Impedancja: 75Ω
Pasmo pracy: CAM/R/TV/SAT (do 3GHz)
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto
Wymiary: 22/22/11mm
Masa: ok. 16g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu