logo
Bezprzewodowa ładowarka - stacja ładowania Qi 10W LogiLink
nr katalogowy: 59340
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie jest bezprzewodową stacją ładującą standardu Qi. Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą rezonansowego sprzężenia indukcyjnego pomiędzy stacją a ładowanym urządzeniem. Oczywiście warunkiem ładowania jest zgodność ładowanego smartfona/tabletu ze standardem Qi. Bezprzewodowe ładowanie Qi jest stosowane w urządzeniach Apple, Samsung, SONY, LG, NOKIA, BlackBerry itp. (oczywiście nie wszystkie modele).
Oferowana ładowarka zapewnia moc do 10W i zasilana jest przez kabel USB/A-USB/C z portu USB komputera lub zasilacza USB. Załączony kabel ma długość ok.1m. Głębokość transmisji wynosi 8mm co oznacza że można ładować urządzenia w ochronnych pokrowcach. Ładowarka posiada diodę LED sygnalizującą podłączenie do zasilania oraz ładowanie. Podstawa ładowarki wykonana jest z metalowej blachy o grubości ok. 3mm. Metalowa podstawa oraz gumowe stopki zapewniają stabilność stacji podczas eksploatacji.
Dane techniczne
Standard: bezprzewodowe ładowanie indukcyjne Qi
Napięcie wejściowe: 5V (przy podłączeniu do portu USB komputera lub ładowarki), 9V (przy podłączeniu do ładowarki QuickCharge)
Moc wyjściowa 5/7.5/10W (w zależności od źródła zasilania)
Dołączony kabel: USB/A-USB/C, długość ok. 1.0m
Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość bez wtyku 230V): 100mm/63mm/83mm
Waga (bez kabla): ok. 124g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu