logo
Zasilacz ładowarka sieciowa 2xUSB 5V/3.4A LogiLink
nr katalogowy: 59226
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Szczególną cechą oferowaną przez zasilacz jest fakt, iż posiada on 2 gniazda USB o maksymalnym łącznym poborze prądu 3400mA. Oznacza to, że możemy z jednego gniazda czerpać prąd o wartości 2.4A i w tym samym czasie z drugiego gniazda możemy zasilać urządzenie o poborze prądu 1A. Duży łączny pobór prądu (rzędu 3-3.5A) jest często wymagany np. przy jednoczesnym ładowaniu tabletu i smartphona zaś na rynku jest niewiele zasilaczy zapewniających takie parametry.
Gniazda USB zasilacza mają dedykowaną wydajność (górne gniazdo ma wydajność 1A zaś dolne 2.4A) i należy zwrócić na to uwagę podłączając zasilane urządzenia)
Oferowane urządzenie zasilane jest z gniazdka elektrycznego o napięciu zmiennym 110V - 240V (automatyczne dopasowanie) i posiada zabezpieczenia OCP (Over Current Protection - przeciwprzeciążeniowe), OVP (Over Voltage Protection - przeciw zbyt wysokiemu napięciu wyjściowemu) oraz OTP (Over Temperature Protection - przed przegrzaniem) co zabezpiecza przed awarią zarówno zasilacz jak i zasilane urządzenia.

Uwaga! Oferowany zasilacz współpracuje z najnowszymi telefonami iPhone i tabletami iPad ładując je prądem identycznym jak w oryginalnych ładowarkach. Przeprowadzilismy testy i na tablecie iPad Air prąd ładowania wynosi 2A przy napięciu 5V

Duża wydajność prądowa (3.4A) oraz dwa gniazda wyjściowe czynią zasilacz uniwersalnym sprzętem do zasilania i ładowania wielu urządzeń, niewielkie wymiary i waga podnoszą komfort użytkowania.
Dane techniczne
Napięcie wejściowe: 110V - 240V (zmienne, automatyczne dopasowanie)
Napięcie wyjściowe: 5V/3.4A
Zabezpieczenia: OCP (przeciwprzeciążeniowe), OVP (przeciw zbyt wysokiemu napięciu wyjściowemu), OTP (przed przegrzaniem)
Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 67mm/28mm/87mm
Masa: ok. 89g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu