logo
Wtyk widełkowy laboratoryjny 5mm pozłacany, osłona TPE VITALCO
nr katalogowy: 57583
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Widełki są oryginalnym produktem renomowanej firmy VITALCO - producenta kabli i osprzętu AV.

Oferta dotyczy 1 szt niemniej zachęcamy do zakupu parzystych ilości końcówek. Widełki są oznaczone dwoma kolorami ułatwiającymi pracę w przypadku konieczności rozróżniania "zimnych" i "gorących" punktów pomiarowych.
Uwaga! Kupując parzystą ilość końcówek otrzymacie Państwo komplety oznaczone dwoma kolorami (w każdym komplecie jest para widełek w kolorze czerwonym i czarnym). Kupując nieparzystą ilość końcówek nie macie Państwo wyboru koloru oznaczenia ostatniego 'niesparowanego' złącza.

Oferowane złącza widełkowe służą do zakończenia przewodu w sposób umożliwiający przykręcenie śrubą o średnicy do 5mm. Może być to pomocne do np. trwałego połączenia masy elementu z uziemieniem, umocowania przewodu pomiarowego itp. Mocowanie przewodu do widełek można zrealizować przez przylutowanie lub zaciśnięcie obejmy na odizolowanej żyle. Maksymalna średnica żyły przewodu wynosi 2.5mm.
Uwaga! Widełki mają rozstaw ramion (prześwit) 5mm i nie da ich się zastosować w typowych gniazdach głośnikowych spotykanych w kolumnach i amplitunerach wymagających prześwitu ok. 7mm. Przed ew. zakupem prosimy o sprawdzenie średnicy tulei na którą chcecie Państwo nasunąć widełki. Widełki kolumnowe również posiadamy w naszej ofercie.
Dane techniczne
Materiał: złącze - pozłacany stop miedzi, osłona - tworzywo TPE
Wymiary (długość/szerokość/średnica osłonki): 37/10/8mm
Masa 1szt: ok. 2g
Maksymalna średnica przewodu (odizolowanego): 2.5mm (ok. 5mm²)
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu