logo
Adapter modułów KEYSTONE D-type panelowy przykręcany DELOCK
nr katalogowy: 49948
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowany adapter służy do mocowania modułów typu KEYSTONE w panelach i ramkach posiadających otwór konstrukcyjny D-type 24mm (stosowane najczęściej do złącz XLR oraz Speakon). Złącza i moduły typu KEYSTONE posiadają znormalizowane zaczepy za pomocą których są "zatrzaskiwane" w ramkach, puszkach i adapterach posiadających gniazda do ich mocowania. Oferowany adapter posiada gniazdo do mocowania 1 modułu typu KEYSTONE. Adapter z modułem można zamocować do panelu z otworami D-type:
Adapter można też zamocować w panelu, blacie lub ściance z wyciętymi odpowiednimi otworami (pod adapter oraz śruby mocujące). Adapter posiada nagwintowane otwory pod śruby M3 dzięki czemu mozna je przykręcić bez konieczności stosowania nakrętek. Wymiarowanie wymaganych otworów pod adapter przedstawiamy poniżej:
Do adaptera można wpinać dowolne złącza z mocowaniem typu KEYSTONE. Przykładowe rozwiązania prezentujemy poniżej:
Oferowane przez nas moduły złącz z zaczepami typu KEYSTONE oraz puszki, ramki, panele i uchwyty do ich mocowania można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Materiał: wysokogatunkowe tworzywo
Wymiary adaptera (wysokość/szerokość/głębokość): 31.0/26.0/10.0mm
Masa: ok. 2g
Wymiary portu KEYSTONE: 19.2/14.9mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu