logo
Puszka naścienna natynkowa 12x port do mocowania modułów KEYSTONE DELOCK
nr katalogowy: 49947
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, specyfikacja dostępna jest tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowany przedmiot jest natynkową puszką w której można zamocować moduły złącz teleinformatycznych lub AV wykonanych w standardzie KEYSTONE czyli wyposażonych w zaczepy o ustandaryzowanych rozmiarach 19.2/14.9mm. Puszka składa się z podstawy z zaczepami KEYSTONE oraz dekielka mocowanego do podstawy za pomocą 2 wkrętów.
Puszka posiada 12 portów do zamocowania modułów KEYSTONE, można do niego wpinać elementy KEYSTONE o maksymalnej długości do 60mm. W dolnej i bocznych ściankach puszka posiada przepusty-otwóry konstrukcyjne do wprowadzenia kabla. Wymiarowanie puszki przedstawiamy poniżej:
W ofercie posiadamy puszki z różną ilością portów KEYSTONE (1x, 2x, 4x, 6x, 8x oraz 12x). Przykładowe rozwiązanie puszki z wpiętymi złączami typu KEYSTONE (na przykładzie puszki 8-portowej) prezentujemy na fotografii poniżej:
Uwaga! Konstrukcja puszki umożliwia montaż po 6 modułów KEYSTONE w przedniej i tylnej ściance puszki. Możliwa jest też zamiana panelu z otworami KEYSTONE na panel z przepustami kablowymi (dostarczany w komplecie z puszką) i obsadzenie tylko 6 modułów w jednej ściance.
Oferowane przez nas moduły złącz z zaczepami typu KEYSTONE oraz puszki, ramki, panele i uchwyty do ich mocowania można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Materiał: Ognioodporny ABS UL-94V0
Kolor: biały
Ilość portów do mocowania modułów KEYSTONE: 12 lub 6 (w zależności od wyboru panela tylnego)
Wymiary puszki (długość/szerokość/wysokość): 171/112/38.5mm
Masa: ok. 160g
Wymiary portu KEYSTONE: 12(6)x 19.2/14.9mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu