logo
Puszka naścienna natynkowa 2x port do mocowania modułów KEYSTONE DELOCK
nr katalogowy: 49943
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, specyfikacja dostępna jest tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowany przedmiot jest natynkową puszką w której można zamocować moduły złącz teleinformatycznych lub AV wykonanych w standardzie KEYSTONE czyli wyposażonych w zaczepy o ustandaryzowanych rozmiarach 19.2/14.9mm. Puszka składa się z podstawy z zaczepami KEYSTONE oraz dekielka mocowanego do podstawy przez zatrzaśnięcie.
Puszka posiada 2 porty do zamocowania modułów KEYSTONE, można do niego wpinać elementy KEYSTONE o maksymalnej długości do 50mm. Porty KEYSTONE umieszczone są od przodu puszki, w tylnej oraz dolnej części puszka posiada przepusty-otwóry konstrukcyjne do wprowadzenia kabla. Puszkę mocuje się do podłoża za pomocą wkrętów lub taśmy dwustronnie klejącej. Wymiarowanie puszki przedstawiamy poniżej:
W ofercie posiadamy puszki z różną ilością portów KEYSTONE (1x, 2x, 4x, 6x, 8x oraz 12x). Przykładowe rozwiązanie puszki z wpiętymi złączami typu KEYSTONE (na przykładzie puszki 8-portowej) prezentujemy na fotografii poniżej:
Uwaga! Ze względu na fakt, że moduły złącz typu KEYSTONE różnych producentów mają nieco różniące się między sobą wykonania, oferowana puszka posiada słupki dystansowe, które czasem należy odpowiednio przyciąć, w celu uzyskania stabilnego mocowania modułu w puszce - nie powinno to sprawić kłopotu nawet początkującemu instalatorowi.
Oferowane przez nas moduły złącz z zaczepami typu KEYSTONE oraz puszki, ramki, panele i uchwyty do ich mocowania można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Materiał: Ognioodporny ABS UL-94V0
Kolor: biały
Ilość portów do mocowania modułów KEYSTONE: 2
Wymiary puszki (długość/szerokość/wysokość): 59/61.5/28.5mm
Masa: ok. 22g
Wymiary portu KEYSTONE: 1x 19.2/14.9mm
W komplecie taśma dwustronnie klejąca do mocowania puszki do podłoża.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu