logo
Box skrzynka montażowa typ S do mocowania 3 łączówek LSA/KRONE 10-parowych
nr katalogowy: 49470
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowana skrzynka montażowa służy do zamocowania 3 łączówek LSA/KRONE. Skrzynka zawiera profilowane uchwyty o rozstawie ok. 104mm co pozwala na mocowanie łączówek 10-parowych LSA/KRONE (nierozłącznych, rozłącznych, przełącznych, uziemiających, typu LSA-PLUS oraz LSA-PROFIL). Raster (odległość między środkami zamocowanych łączówek) wynosi 22.5mm. Wymiarowanie skrzynki prezentujemy ponizej:
Skrzynka wykonana jest z ABS-u, zaś gniezdnik na łączówki ze stali o grubości 1mm. Skrzynka posiada 2 przepusty do wprowadzenia kabli. W komplecie są dwie obejmy do unieruchomienia wprowadzanych przewodów. Dekiel z podstawą skrzynki łączony jest na zatrzask.

W ofercie posiadamy łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Ilość mocowanych łączówek: 3
Materiał: obudowa - ABS, gniezdnik - stal 1mm
Kolor: szary
Przeznaczenie: mocowanie łączówek LSA/KRONE 10-parowych
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 152/105/55mm
Masa: ok. 190g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu