logo
Box skrzynka montażowa typ S do mocowania 5 łączówek LSA/KRONE 10-parowych
nr katalogowy: 49402
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowana skrzynka montażowa służy do zamocowania 5 łączówek LSA/KRONE. Skrzynka zawiera profilowane uchwyty o rozstawie ok. 104mm co pozwala na mocowanie łączówek 10-parowych LSA/KRONE (nierozłącznych, rozłącznych, przełącznych, uziemiających, typu LSA-PLUS oraz LSA-PROFIL). Raster (odległość między środkami zamocowanych łączówek) wynosi 22.5mm. Wymiarowanie skrzynki prezentujemy poniżej:
Skrzynka przeznaczona jest do montażu naściennego wewnątrz pomieszczeń, w tylnej części posiada 4 otwory do mocowania do podłoża. Uchylane drzwiczki wyposażone są w rygiel zamykany na klucz. Wewnątrz skrzynki zamocowany jest gniezdnik na 5 łączówek, w dolnej i górnej ściance znajdują się 4 przepusty do wprowadzenia kabli. Przepusty mają gumowe zaślepki w których w łatwy sposób można wykonać odpowiednie do kabla otwory. Skrzynka wykonana jest z ABS-u zaś gniezdnik na łączówki ze stali o grubości 1mm.

Istotnym parametrem oferowanej skrzynki jest głębokość wewnętrzna (wynosząca ok. 80mm), która umożliwia zamontowanie na łączówkach magazynków z odgromnikami - większość skrzynek montażowych nie daje takiej możliwości.

W ofercie posiadamy łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Ilość mocowanych łączówek: 5
Materiał: obudowa - ABS, gniezdnik - stal 1mm
Kolor: szary
Przeznaczenie: mocowanie łączówek LSA/KRONE 10-parowych
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 170/180/93mm
Masa: ok. 500g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu