logo
Ramka OPTIMA z adapterami 4x MEDIABOX 45x45mm komplet do puszki instalacyjnej 4-komorowej biały
nr katalogowy: 48854
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowana ramka z adapterami 45x45 służy do mocowania modułów użytkowych systemu MEDIABOX 45 (a także systemów LEGRAND MOSAIC oraz KONTAKT-SIMON K45) w typowej puszce elektroinstalacyjnej czterokomorowej. Oferowany komplet składa się z ramki, 4 adapterów 45x45 oraz 4 supportów:
Moduły (gniazda/adaptery/zaślepki) systemu MEDIABOX 45 osadzane są w ramkach które za pomocą tzw. supportów mocuje się do natynkowych lub podtynkowych puszek elektroinstalacyjnych. Oferowana ramka z adapterami 45x45 oraz supportami "poczwórna" mocowana jest do puszki czterokomorowej i umożliwia umieszczenie w niej modułów użytkowych systemu MEDIABOX o łącznych wymiarach 4x45x45mm (8M).
System MEDIABOX 45 umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd i przełączników elektrycznych, złącz AV oraz gniazd teleinformatycznych w domowej instalacji TELE-AUDIO-VIDEO. System występuje w kolorach białym i czarnym w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawą jednostką jest moduł 1M o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu. Moduły o tych wymiarach są stosowane również w systemach LEGRAND MOSAIC i KONTAKT-SIMON K45 tak więc moduły systemu MEDIABOX są z nimi kompatybilne. Moduły MEDIABOX można montować w puszkach natynkowych lub podtynkowych, listwach i korytach naściennych systemu MEDIABOX, w puszkach podłogowych (floorbox-ach) oraz w puszkach i kolumnach blatowych. Dostępne elementy systemu to puszki natynkowe, podtynkowe, podłogowe, blatowe, listwy i koryta naścienne, ramki i mocowania do modułów, zaślepki, adaptery i przepusty, gniazda elektryczne, przełączniki jednobiegunowe, schodowe i dzwonkowe oraz złącza typu RCA, JACK, XLR, banan, RTV, F, BNC, RJ11, RJ45, USB, VGA, HDMI, DisplayPort itp.

System MEDIABOX 45 posiada dedykowane puszki instalacyjne o rozstawie komór wynoszącym 57mm niemniej dzięki ramkom OPTIMA z adapterami 45x45 możliwe jest zastosowanie typowych puszek o rozstawie komór wynoszącym 71mm. Dzięki większemu rozstawowi między komorami oraz większej głębokości uzyskuje się znacznie większą ilość miejsca do umieszczenia modułów systemu MEDIABOX 45 oraz podłączanych przewodów.

Przykładowe rozwiązanie modułowe MEDIABOX 45 z wykorzystaniem ramki OPTIMA prezentujemy poniżej:
W ofercie posiadamy ramki do różnej ilości modułów. Ramki OPTIMA z adapterami 45x45, puszki OPTIMA oraz wszystkie oferowane elementy systemu MEDIABOX 45 można znaleźć w naszej ofercie wpisując OPTIMA lub MEDIABOX w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Kolor: biały
Wymiary ramki z adapterami i supportami (szerokość/wysokość/głębokość): 293x80x24mm
Ilość i wymiar otworów na moduły: 4x45x45mm (8M)
Rozstaw otworów wkrętów mocujących (w supportach): 60mm
Masa (z adapterami 45x45 i supportami): ok. 165g
Komplet zawiera ramkę, 4 adaptery 45x45 oraz 4 supporty (supporty przykręca się do puszki instalacyjnej, zaś adaptery z ramką oraz ramkę z supportami łączy się przez "zatrzaśnięcie").
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu