logo
Tablebox ramka blatowa 5x gniazdo MEDIABOX 45x45mm czarna
nr katalogowy: 48835
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowana ramka służy do mocowania modułów użytkowych systemu MEDIABOX 45 (a także systemów LEGRAND MOSAIC oraz KONTAKT-SIMON K45) w blatach i płytach meblowych o grubości 10-30mm. Ramka umożliwia wygodne i estetyczne zamocowanie modułów systemu MEDIABOXO 45 w biurkach, stołach, szafkach itp. Oferowany komplet składa się z ramki frontowej, ramki wewnętrznej do której mocowane są moduły, 2 elementów dociskowych z nakrętkami oraz osłony dolnej chroniącej dochodzące kable przed przypadkowym uszkodzeniem.
Ramka umożliwia umieszczenie w niej modułów użytkowych systemu MEDIABOX o łącznych wymiarach 5x45x45mm (5x2M). Mocowana jest w blacie z uprzednio wyciętym prostokątnym otworem o wymiarach ok 292x61mm i unieruchamiana elementami dociskowymi. Osłona dolna doczepiana jest do elementów dociskowych.
System MEDIABOX 45 umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd i przełączników elektrycznych, złącz AV oraz gniazd teleinformatycznych w domowej instalacji TELE-AUDIO-VIDEO. System występuje w kolorach białym i czarnym w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawą jednostką jest moduł 1M o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu. Moduły o tych wymiarach są stosowane również w systemach LEGRAND MOSAIC i KONTAKT-SIMON K45 tak więc moduły systemu MEDIABOX są z nimi kompatybilne. Moduły MEDIABOX można montować w puszkach natynkowych lub podtynkowych, listwach i korytach naściennych systemu MEDIABOX, w puszkach podłogowych (floorbox-ach) oraz w puszkach i kolumnach blatowych. Dostępne elementy systemu to puszki natynkowe, podtynkowe, podłogowe, blatowe, listwy i koryta naścienne, ramki i mocowania do modułów, zaślepki, adaptery i przepusty, gniazda elektryczne, przełączniki jednobiegunowe, schodowe i dzwonkowe oraz złącza typu RCA, JACK, XLR, banan, RTV, F, BNC, RJ11, RJ45, USB, VGA, HDMI, DisplayPort itp.

Przykładowe rozwiązanie modułowe MEDIABOX 45 z wykorzystaniem ramki blatowej prezentujemy poniżej:
W ofercie posiadamy ramki blatowe do różnej ilości modułów. Inne ramki oraz wszystkie oferowane elementy systemu MEDIABOX 45 można znaleźć w naszej ofercie wpisując MEDIABOX w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Kolor: czarny
Ilość gniazd: 5x 45x45mm
Materiał: blacha stalowa o grubości 4mm
Wymiary części widocznej na blacie: 316x79x4mm
Wymiary otworu montażowego: 292x61mm
Wymiary osłony: 310x80x40mm
Dopuszczalna grubość blatu: 10-30mm
Masa (z elementami dociskowymi i osłoną): ok. 1210g
Komplet zawiera ramkę, 2 elementy dociskowe, 2 podkładki, 2 nakrętki oraz osłonę dolną.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu