logo
Adapter USB2.0 gniazdo A- 2x wtyk A (podwójne zasilanie) 0.2m DELOCK
nr katalogowy: 41488
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowany adapter pozwala na połączenie komputera z dyskiem zewnętrznym (lub innym urządzeniem z interfejsem USB 1.1 lub 2.0) wymagającym zasilania 5V o prądzie przekraczającym 500mA i posiadającym gniazdo USB typu A. Standard USB przewiduje maksymalną wydajność prądową z jednego portu o wartości 500mA - dlatego też dyski (lub inne urządzenia peryferyjne) pobierające więcej niż 500mA muszą być zasilane z dodatkowego zasilacza lub z większej liczby portów USB.
Adapter posiada dwie wtyczki USB/A: czarną i czerwoną. Czarna wtyczka służy do przesyłania zasilania i danych, czerwona przesyła tylko zasilanie. Schemat połączeń wewnętrznych adaptera pokazuje rysunek poniżej:
W gnieżdzie USB adaptera otrzymujemy sygnał danych oraz zasilanie o dwukrotnie większej wydajności prądowej niż w pojedyńczym porcie USB komputera. Dzięki temu możemy do podłączanego urządzenia dostarczyć zasilanie o wartości do 1000mA.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB2.0/1.1, transfer max 480Mb/s
Złącza: gniazdo USB2.0 typ A żeńskie, 2x wtyk USB2.0 typ A męski
Kabel: średnica ok. 4mm, żyły danych AWG28, żyły zasilania AWG24
Długość przewodów: 2x0.15m
Masa: ok. 29g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu