logo
Bezprzewodowy przedłużacz extender HDMI 2K/60Hz 50m nadajnik + odbiornik DIGITUS DS-55318
nr katalogowy: 39907
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma DIGITUS, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj

Oferowany extender HDMI umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału HDMI w rozdzielczości FullHD na dystansie do 50m. Transmisja przebiega w paśmie 5GHz dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia przepustowość niezbędna do przesłania dużych ilości danych oraz brak opóźnień przesyłanego sygnału. Dystans 50m dla przesyłu sygnału FullHD jest możliwy do uzyskania w idealnych warunkach - w praktyce większe przeszkody na drodze sygnału zmniejszają ten dystans. Extender spełnia standard HDMI v1.4, jest kompatybilny z HDCP v.1.3 i obsługuje rozdzielczości do FullHD (1920x1080/60Hz).
Urządzenie składa się z dwóch elementów: nadajnika (Transmitter) oraz odbiornika (Receiver):
Transmitter umieszczamy w porcie HDMI źródła sygnału (komputer, odtwarzacz Blu-Ray, tuner SAT itp.), Receiver zaś umieszczamy w gnieździe HDMI urządzenia wyświetlającego (TV, monitor, rzutnik itp.). W razie trudnego dostępu do gniazd HDMI można użyć krótkich przedłużaczy HDMI (w komplecie z extenderem). Zarówno nadajnik jak i odbiornik mogą być zasilane z portów HDMI, niemniej posiadają gniazda mikro USB do podłączenia zasilania 5V.
Uwaga! W większości przypadków nadajnik (Transmitter) nie wymaga podłączenia dodatkowego zasilania zaś odbiornik (Receiver) należy podłączyć kablem USB-mikroUSB do dowolnego gniazda USB (np. w odbiorniku TV lub zasilaczu 5V USB). W komplecie z extenderem są dwa kable USB-mikroUSB, zasilacza 5V nie ma w komplecie.
Dane techniczne
Sender:
Złącza: wtyk HDMI typ A do podłączenia źródła sygnału, gniazdo zasilania 5V mikro USB
Pobór prądu: max 2.5W
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 83/32/13mm
Masa: ok. 27g

Receiver:
Złącza: wtyk HDMI typ A do podłączenia odbiornika sygnału, gniazdo zasilania 5V mikro USB
Pobór prądu: max 3W
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 83/32/13mm
Masa: ok. 27g

Komplet zawiera nadajnik, odbiornik, 2 przedłużacze HDMI o dł. 15cm, 2 kable USB-mikroUSB o dł. 0.8m oraz instrukcję obsługi.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu