logo
Bezprzewodowy przedłużacz extender HDMI+IR 2K/60Hz 30m nadajnik + odbiornik LENKENG LKV388 Dongle
nr katalogowy: 39906
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest renomowana firma LENKENG Technology. Szczegółowy opis oraz instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowany extender HDMI umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału HDMI FullHD na dystansie do 30m. Transmisja przebiega w paśmie 5GHz dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia przepustowość niezbędna do przesłania dużych ilości danych oraz brak opóźnień przesyłanego sygnału. Dystans 30m dla przesyłu sygnału FullHD jest możliwy do uzyskania w idealnych warunkach - w praktyce większe przeszkody na drodze sygnału zmniejszają ten dystans. Extender spełnia standard HDMI v1.3, jest kompatybilny z HDCP v.1.2 i obsługuje rozdzielczości do FullHD (1920x1080/60Hz). Bardzo użyteczną funkcją oferowanego przedłużacza jest transmisja sygnału pilota wraz z sygnałem HDMI. Dzięki tej funkcji możliwe jest sterowanie z jednego miejsca zarówno źródłem (Tuner SAT, Blu-Ray, PS3 itp.) jak i odbiornikiem sygnału (TV, monitor, rzutnik).

Oferowane urządzenie składa się z dwóch elementów: nadajnika (Extender TX - Wireless Sender) oraz odbiornika (Extender RX - Wireless Receiver).
Sender umieszczamy w porcie HDMI źródła sygnału (odtwarzacz Blu-Ray, komputer, Tuner SAT, konsola, kamera HD itp.), Receiver zaś łączymy kablem HDMI z odbiornikiem sygnału (odbiornik TV, monitor, rzutnik itp.). Do obu części podłączamy nadajnik i odbiornik sygnału pilota oraz zasilanie (w komplecie zasilacz do Receivera oraz kabel mikroUSB do Sendera):
Uwaga! W większości przypadków nadajnik (Sender) nie wymaga podłączenia dodatkowego zasilania - zasilanie pobierane jest z portu HDMI do którego jest podłączony. W nielicznych przypadkach wymagane jest podłączenie zasilania (kabel zasilający mikroUSB-USB należy podłączyć do dowolnego portu USB lub zasilacza USB)
Dane techniczne
Sender:
Złącza: wtyk HDMI typ A do podłączenia źródła sygnału, gniazdo zasilania 5V mikro USB, gniazdo Jack3.5mm do podłączenia nadajnika sygnału pilota
Pobór prądu: max 3W
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 89/39/15mm
Masa: ok. 30g

Receiver:
Złącza: gniazdo HDMI typ A do podłączenia odbiornika sygnału, gniazdo zasilania 5V 2.1/5.5mm, gniazdo Jack3.5mm do podłączenia odbiornika sygnału pilota
gniazdo anteny RSMA
Pobór prądu: max 5W
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 132/95/20mm
Masa: ok. 210g

Komplet zawiera nadajnik, odbiornik, antena do odbiornika, zasilacz 5V/2A, kabel USB-mikroUSB, nadajnik i odbiornik IR oraz instrukcję obsługi.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu