logo
Kabel PC-PC LINK USB 2.0 DIGITUS
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 39865
Dostawcą jest renomowana niemiecka firma DIGITUS, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja instalacji i obsługi dostępna jest tutaj.

Po zainstalowaniu sterowników (z załączonej płyty CD) i po połączeniu ze sobą dwóch komputerów kablem Link USB automatycznie uruchomi się aplikacja Go!Suite umożliwiająca wymianę plików, synchronizację folderów, synchronizację Outlooka oraz udostępnianie połączenia internetowego oraz stacji CD.
Uwaga! Jeśli aplikacja Go!Suite nie uruchomi sie automatycznie (nieaktywna funkcja AutoRun na komputerze) to możemy ją uruchomić ręcznie z okna Mój Komputer

Oferowany kabel jest idealny do szybkiego połączenia dwóch komputerów, po jednokrotnotnym pierwszym zainstalowaniu sterowników kabel można włączyć przy pracujących komputerach i po kilku sekundach bez żadnych dodatkowych czynności (instalowanie, konfigurowanie, resetowanie, logowanie) mamy dostęp do drugiego komputera. Dwie niebieskie diody świecące informują o podłączeniu do każdego z komputerów.

Kabel USB LINK jest kompatybilny ze standardem USB 1.1 oraz 2.0, współpracuje z systemem operacyjnym Windows (2000 SP4, XP, 2003, 2008, Vista, 7).
W zastawie załączona jest płyta z aplikacjami uzytkowymi oraz anglo- i niemieckojęzyczną instrukcją użytkowania.

Uwaga1! Oferowany kabel umożliwia połączenie komputerów z systemami operacyjnym Windows. W ofercie posiadamy również kable umożliwiające połaczenie komputerów z systemami operacyjnymi zarówno Windows jak i MacOS.

Wymiary klucza USB (długość/szerokość/wysokość): 69/20/11mm
Masa: ok. 35g
Długość zintegrowanych przewodów USB 2.0: ok. 1.5m
Zasilanie: nie wymaga dodatkowego zasilania (pobiera zasilanie z portu USB)
Komplet zawiera: urządzenie LINK USB z przewodem 1.5m oraz aplikacje i anglo- i niemieckojęzyczną instrukcję użytkowania na płycie CD.STRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)