logo
Przyłącze HDMI-HDMI v2.0 UHD 4K/60Hz AOC optyczne 50m MAXTRACK
nr katalogowy: 39794
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Kabel HDMI-HDMI (High-Definition Multimedia Interface) z wtyczkami typu A jest najbardziej popularnym przyłączem do przesyłania cyfrowych sygnałów dźwięku i obrazu stosowanym w większości współczesnych sprzętów AV (karty graficzne komputerów, odtwarzacze i rekordery DVD, tunery SAT, odbiorniki TV, projektory, rzutniki TV, amplitunery itp.).
Oferowane przyłącze jest kablem AOC (Active Optical Cable) i dzięki technologii światłowodowej zapewnia przepustowość 18Gb/s przy długości 50m oraz średnicy kabla wynoszącej tylko 4.5mm. Kabel posiada włókna światłowodowe do przesyłania sygnałów obrazu i dźwięku oraz przewodniki miedziane do przesyłania zasilania i sygnałów o niskiej przepływności:
Oferowane przyłącze spełnia wszystkie parametry standardu HDMI v2.0: UHD 4K/60Hz, color 4:4:4, 3D, HDR 10, Dolby Vision oraz HDCP 2.2. Kabel jest kierunkowy, posiada we wtyczkach konwertery zmieniające sygnał HDMI na sygnał optyczny i z powrotem sygnał optyczny na sygnał HDMI. Z uwagi na kierunkowość kabla należy pamiętać o odpowiednim podłączaniu - wtyczkę z napisem Source należy podłączyć do źródła sygnału (Blu-Ray, karta graficzna itp.) zaś wtyczkę z napisem Display - do odbiornika sygnału (TV, monitor, rzutnik).
Dzięki niewielkiemu poborowi prądu nie jest wymagane dodatkowe zasilanie - prąd potrzebny do zasilania konwerterów we wtyczkach pobierany jest z portu HDMI do którego podłączony jest kabel.
Dane techniczne
Klasa: PREMIUM HDMI HIGH SPEED with ETHERNET, zgodny z HDMI v2.0
Złącza: 2x HDMI 19-pin typ A męski, metalowe osłony, pełne ekranowanie, styki sygnałowe złocone 24-karat gold
Przewód: hybrydowy optyczno-miedziany, 4 włókna światłowodowe, 8 żył Cu OFC, średnica ok. 4.5mm
Płaszcz: PVC-TPE
Kolor: czarny
Długość: 50m
Wymiary rolki (średnica/wysokość): 20/6.5cm
Waga: ok. 1310g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu