logo
Adapter odbiornik AUDIO Bluetooth -> Jack 3.5 stereo LogiLink
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 39729
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie jest "przekażnikiem" między bezprzewodowym sygnałem AUDIO Bluetooth (np. z telefonu komórkowego, tabletu, laptopa itp.) a wzmacniaczem (radiomagnetofonem, odtwarzaczem samochodowym, kinem domowym, amplitunerem) w celu odsłuchu przesyłanej muzyki. Dzięki temu możemy możemy wykorzystać urządzenie typu wzmacniacz o wysokiej jakości dżwięku do odsłuchu muzyki ze smartfonów, tabletów i notebooków w których z racji wymiarów trudno uzyskać dobre parametry odsłuchowe.Technologia Bluetooth 2.1 zapewnia wysoką jakość bezprzewodowo przesyłanych sygnałów audio (profile A2DP i AVRCP), łatwe parowanie adaptera ze źródłami dźwięku obsługującymi Bluetooth (smartfony, tablety itp.) oraz niewielki pobór prądu. Na zrzutach ekranowych poniżej prezentujemy widoki z ekranu iPhone'a):Urządzenie posiada własne zasilanie w postaci akumulatora Li-Ion 230mAh co pozwala na 12 godz pracy lub ponad tydzień czuwania. Dzięki temu możliwe jest stosowanie adaptera także do sprzętu mobilnego (przenośne radiomagnetofony, boomboxy itp.). W komplecie zawarty jest kabel USB do ładowania. Czas ładowania wynosi do ok. 2.5 godz.
Adapter zakończony jest wtyczką Jack 3.5 mm stereo pasującą do typowego wejścia AUDIO STEREO w boomboxach i radioodtwarzaczach samochodowych. W komplecie dołączony jest dodatkowo łącznik Jack-Jack do ew. przedłużenia przewodu lub umożliwienia podłączenia kabla o innych wtyczkach (RCA/cinch pasujących do wejść AUDIO STEREO w amplitunerach i wzmacniaczach).

Bluetooth:
Specyfikacja: Bluetooth 2.1 klasa 2
Obsługiwane profile: A2DP, AVRCP
Zakres działania: do 10m
Zasilanie:
Akumulator Li-Ion 230mAh
Czas działania: do 12 godzin
Czas czuwania: do 230 godzin
Ładowanie: 5V/300mA
Gniazdo ładowania: DC 0.7/2.5mm
Czas ładowania: do 2.5 godzin

Wymiary: 45/33/8mm
Masa: ok. 14g

Komplet zawiera adapter z kabelkiem JACK 3.5mm, łącznik JACK-JACK, kabel połączeniowy do ładowania USB-DC 0.7/2.5mm oraz instrukcję obsługi.


STRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)