logo
Zestaw głośnomówiący Bluetooth LogiLink
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 39726
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie jest bezprzewodowym (Bluetooth) samochodowym zestawem głośnomówiącym z własnym zasilaniem (akumulator LI-Pol), pozwalającym użytkownikowi na wykonywanie i odbieranie połaczeń bez konieczności sięgania po telefon. Cztery przyciski (MFB, V+, V-, Mute) zapewniają pełną obsługę urządzenia czyli odbieranie rozmowy, odrzucanie połączenia, kończenie rozmowy, wywołanie ostatniego numeru, głosowego wydawania komend (w telefonach obsługujących tę funkcję), przełączanie między zestawem a telefonem, regulacja głośności i wyciszanie mikrofonu.

Akumulator Li-Pol 750mAh zapewnia do 6 godzin rozmowy i 600 godzin czuwania, technologia Bluetooth 3.0+EDR zapewnia wysoką jakość bezprzewodowo przesyłanych sygnałów, niewielki pobór prądu oraz łatwe parowanie zestawu z telefonami obsługującymi Bluetooth (smartfonami, tabletami itp.). Zestaw połączony z urządzeniami takimi jak iPhone lub iPad przesyła również dane o stanie swojej baterii co jest widoczne na ekranie tych urządzeń, na zrzutach ekranowych poniżej prezentujemy widoki z ekranu iPhone'a.

powiększenie powiększenie
Głośnik 1.5W z mikrofonem z redukcją echa i szumów zapewnia dobrą jakość dźwięku, dostępny w komplecie klips umożliwia mocowanie zestawu do osłony przeciwsłonecznej w samochodzie zapewniając ergonomię i dobrą propagację dźwięku. Komplet uzupełnia kabel mini USB/B do ładowania akumulatorka z gniazda zapalniczki samochodu oraz instrukcja obsługi (także w języku polskim).

Specyfikacja: Bluetooth 3.0+EDR klasa 2
Obsługiwane profile: HSP V1.1, HFP V1.5, A2DP V1.2
Zakres działania: do 10m
Moc wyjściowa głośnika: 1.5W
Akumulator Li-Pol 3.7V 750mAh
Czas rozmowy: do 6 godzin
Czas czuwania: do 600 godzin
Ładowanie: 5V/500mA
Port ładowania: USB miniB (5P)
Czas ładowania: do 3 godzin

Wymiary: 117.5/47/15.5mm
Masa (z akumulatorem): ok. 65g

Komplet zawiera zestaw głośnomówiący, klips do przypięcia do osłony przeciwsłonecznej w samochodzie, samochodowy (do gniazda zapalniczki) kabel połączeniowy do ładowania USB-miniUSB oraz instrukcję obsługi.STRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)