logo
Wtyk USB-C USB2.0 HighSpeed 480Mb/s z osłoną na kabel lutowany
nr katalogowy: 37475
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Standard USB3.2 typ C wprowadzony w 2015 jako najnowsza wersja złącza interfejsu USB zachowuje kompatybilność z poprzednimi wersjami USB oraz dodaje możliwość przesyłania zasilania dużej mocy (Power Delivery) oraz przesyłania cyfrowych i analogowych sygnałów obrazu i dźwięku (Alternate Mode). Wtyczka USB-C posiada 24 piny, jest mała i symetryczna – daje się wetknąć w obu kierunkach co znacznie ułatwia podłączanie. Aktualnie złącza USB/C występują w większości urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych (komputery, laptopy, smartfony, tablety). Z uwagi na fakt, iż w różnych urządzeniach posiadających interfejs USB-C wymagane są różne funkcje można wyróżnić kilka wersji interfejsów:
Oferowany przez nas wtyk jest złączem męskim USB-C w wykonaniu przeznaczonym do obsługi USB2.0 z transmisją HighSpeed 480Mb/s. We wtyku zaimplementowany jest rezystor 56kΩ (Rp pull-down resistor) który wymagany jest przy obsłudze inerfejsu USB2.0.
Wtyk posiada cztery cynowane styki służące do przylutowania czterech żył przewodu (zasilanie, masa i żyły danych).
Osłona wtyku wykonana jest z plastiku, elastyczna gumowa przegiętka umożliwia wprowadzenie przewodu o średnicy 3.3mm (bez przegiętki możliwe jest wprowadzenie przewodu o średnicy do 4.5mm). W celu trwałego zamocowania wtyku do kabla wymagane jest zalanie żywicą przed nasunięciem osłony.

Wtyk jest symetryczny - działa przy włożeniu do gniazda USB-C w dowolny sposób (w odróżnieniu od niektórych wtyków dostępnych na rynku które działają tylko przy odpowiednim umieszczeniu w gnieździe)
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB2.0/1.1, transfer max 480Mb/s
Złącze: USB-C męski, ekran niklowany, styki kontaktowe złocone, styki montażowe cynowane, osłona zewnętrzna z tworzywa, przegiętka gumowa, kolor czarny
Wymiary (długość z przegiętką/szerokość/grubość): 29/11/5.8mm
Masa: ok. 1g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu