logo
Konwerter VGA+AUDIO -> HDMI FullHD box DIGITUS DS-40131
nr katalogowy: 35060
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą konwertera jest renomowana niemiecka firma DIGITUS. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowany konwerter VGA+AUDIO->HDMI służy do zamiany analogowego sygnału obrazu VGA oraz analogowej fonii stereo na cyfrowy sygnał HDMI. Konwerter posiada gniazda VGA oraz Jack3.5 TRS stereo do wprowadzenia sygnałów obrazu i dźwięku ze źródła sygnału oraz gniazdo HDMI do połączenia kablem HDMI z urządzeniem wyświetlającym.
Konwerter jest niezbędny do połączenia sprzętów (karty graficzne komputerów, konsole gier itp) posiadających wyłącznie analogowe wyjścia wizji i fonii z odbiornikami (TV, monitor, projektor) posiadającymi cyfrowe wejścia HDMI.
Konwerter obsługuje rozdzielczości od 640x480/60Hz/75Hz do 1920x1080/60Hz. Konwerter wymaga zasilania 5V które pobierane jest z portu USB komputera, do którego go podłączamy (kabel zasilający USB-miniUSB w komplecie)

Uwaga! Aby uzyskać optymalny wymiar obrazu należy w źródle sygnału (karta graficzna) ustawić rozdzielczość równą rozmiarowi matrycy odbiornika (natywną), w przypadku braku możliwości ustawienia rozdzielczości natywnej należy eksperymentować z rozdzielczościami najbliższymi natywnej.
Dane techniczne
Złącza wejściowe: VGA (D-SUB HD15P) żeński, JACK3.5mm TRS stereo żeński, USB mini/B (zasilanie) żeński
Złącze wyjściowe: HDMI (19P) typ A żeński
Zasilanie: 5V/0.5A
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 60.5/20.5/54mm
Masa: ok. 43g
Komplet zawiera konwerter, kabel zasilania USB oraz instrukcję obsługi.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu