logo
Rozgałęziacz HDMI 1WEx2WY FullHD 3D mini DIGITUS DS-41302
nr katalogowy: 35058
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma DIGITUS, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie umożliwia rozgałęzienie sygnału HDMI z jednego źródła (odtwarzacz DVD, Blu-Ray, kamera, tuner SAT itp) na dwa odbiorniki (TV, monitor, projektor itp.).
Urządzenie jest zasilane z linii zasilajacej portu HDMI w związku z czym nie wymaga dodatkowego zasilacza. Rozgałęziacz posiada sygnał wyjściowy umożliwiający podłączenie przewodów HDMI o długości do 15m (oczywiście warunkiem uzyskania przesyłania sygnału FullHD jest użycie wysokiej klasy przewodów.
Rozgałęziacz jest zgodny ze standardem HDMI 1.3, obsługuje 3D, szyfrowanie HDCP i zapewnia przesył sygnału o rozdzielczości HDTV FullHD (1920x1080/60Hz), UXGA (1600x1200/60Hz) oraz wszystkich niższych.

Uwaga! Rozgałęziacz nie posiada własnego zasilacza, jest zasilany poprzez kabel z portu HDMI źródła sygnału. Może się okazać, że wydajność prądowa portu HDMI żródła sygnału oraz straty napięcia na kablu nie zapewniają poziomu niezbędnego do wysterowania rozgałęziacza (efektem jest brak obrazu po podłączeniu dwóch odbiorników). Urządzenie było przez nas testowane z komputerem jako źródłem sygnału oraz monitorem i telewizorem z kablami HDMI o długości odpowiednio 2m, 5m i 10m i rogałęziacz działał bez zarzutu wyświetlając sygnał FullHD, niemniej aby być pewnym działania z konkretnym sprzętem i przy większych długościach kabli niezbędne są indywidualne testy z danym sprzętem.
Dane techniczne
Gniazdo wejściowe: HDMI/A 19P, żeńskie
Gniazda wyjściowe: 2x HDMI/A 19P, żeńskie
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 59/15/63mm
Masa: ok. 35g
Zasilanie: nie wymaga zewnętrznego zasilania, zasilany z portu HDMI.
Komplet zawiera: rozdzielacz HDMI oraz instrukcję instalacji i użytkowania.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu