logo
Przełącznik KVM USB Switch/Link ATEN CS661
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 35045
Dostawcą serwera jest renomowana tajwańska firma ATEN, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

USB KVM SWITCH jest urządzeniem łaczącym w sobie kilka funkcji:
  1 - KVM Switch czyli obsługa dwóch komputerów z jednego miejsca (korzystając z jednej klawiatury, myszy i monitora - przełączanie między pulpitami obsługiwanych komputerów przez kliknięcie na ikonce).
  2 - File transfer czyli aplikacja z graficznym interfejsem umożliwiająca proste i wygodne (przeciągnij i puść) kopiowanie danych między komputerami z prędkością do 100Mb/s (12MB/s).
  3 - Wbudowany port USB 2.0 umożliwiający przyłączenie dowolnego urządzenia USB (pendrive, dysk USB, apart foto, drukarka itp.).

Podłączenie urządzenia jest banalnie proste: po prostu łączymy dwa komputery przez porty USB (wtykając do każdego z nich jedną z końcówek urządzenia) i to wszystko. Urządzenie jast "plug and play", nie wymaga zasilania, instaluje się automatycznie i po kilkunastu sekundach jest gotowe do użycia.
Dzięki prostocie instalacji, użytecznym funkcjom, małym wymiarom urządzenie USB KVM SWITCH jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch komputerów (laptop i komp stacjonarny) zmuszonym do pracy raz na jednym raz na drugim oraz częstej wymiany/synchronizacji danych miedzy nimi.

Urządzenie współpracuje tylko i wyłącznie z komputerami z systemami operacyjnymi Windows (2000 SP4, XP, 2003, 2008, Vista, 7)

Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głebokość): 92/31/14mm
Masa: ok. 98g
Długość zintegrowanych przewodów USB 2.0: ok. 2.7m (0.9m+1.8m)
Zasilanie: nie wymaga dodatkowego zasilania (pobiera zasilanie z portu USB)
Wbudowany hub USB: 1xUSB 2.0
Komplet zawiera: urządzenie KVM USB Switch z zintegrowanymi przewodami oraz anglojęzyczną instrukcję instalacji i użytkowaniaSTRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)