logo
Przełącznik Switch KVM (Klawiatura, Video, Mysz) 2xPC HDMI+2xUSB+AUDIO ATEN CS692
nr katalogowy: 35042
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana tajwańska firma ATEN, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie umożliwia obsługę dwóch komputerów z jednej klawiatury, myszy i monitora (KVM - Keybord, Video, Mouse). Wybór obsługiwanego komputera dokonywany jest przez przycisk klawisza wyboru (Selection Switch) umieszczonego na kabelku o długości 1.8m, który możemy położyć w dogodnym miejscu w zasięgu ręki. Numer aktualnie obsługiwanego komputera sygnalizuje odpowiednia dioda świecąca. KVM posiada funkcję Power On Detection czyli funkcję automatycznego przełączania na aktualnie włączony komputer (w przypadku wyłączenia drugiego komputera).
Oferowany przełącznik KVM wyposażony jest w 2 porty USB i jeden HDMI czyli umożliwia podłączenie klawiatury i myszy standardu USB oraz monitora z gniazdem HDMI. Port USB2.0 może być używany do podłączenia huba USB, bezprzewodowej klawiatury i myszki lub innego współdzielonego urządzenia USB. Przełącznik posiada również porty słuchawek oraz mikrofonu - umożliwia przełączanie AUDIO. Długość zintegrowanych kabli łączących KVM z komputerami wynosi 2x1.2m.
Przełącznik KVM współpracuje z każdym systemem operacyjnym (Windows, Mac OS, Linux), nie wymaga zewnętrznego zasilania, obsługuje rozdzielczości video do 1920x1200/60Hz oraz HDCP (kodowanie) i DDC2 (wymiana danych między monitorem i kartą graficzną).
Dane techniczne
Liczba obsługiwanych komputerów: 2
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 73/22/60mm
Masa: ok. 320g
Długość zintegrowanych przewodów (do komputerów): 2x1.2m
Długość kabla selektora: 1.8m
Zasilanie: nie wymaga dodatkowego zasilania (pobiera zasilanie z portów USB)
Komplet zawiera: urządzenie KVM Switch ze zintegrowanymi przewodami oraz instrukcję instalacji i użytkowania
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu