logo
Przełącznik switch HDMI 2WEx1WY FullHD mini DIGITUS DS-45302
nr katalogowy: 35021
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma DIGITUS, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie jest przełącznikiem, który umożliwia wybór jednego z dwóch źródeł sygnału HDMI (odtwarzacz DVD, Blue-Ray, kamera, tuner SAT itp) w celu przesłania cyfrowego obrazu i dźwięku do odbiornika (TV, monitor, projektor itp.). Przełącznik ma funkcję automatycznego przełączania na sygnał aktywnego żródła. Polega to na tym, przełącznik wykrywa aktywne urządzenie i przesyła jego sygnał do wyświetlania. W przypadku gdy oba żródła są aktywne - wyświetlany jest obraz ze żródła ostatnio włączonego. Oczywiście w każdej chwili możemy przełączać sygnał na drugie żródło korzystając z przełącznika na obudowie urządzenia. Funkcja ta podnosi komfort obsługi w codziennym częstym przełączaniu między dwoma źródłami sygnału HDMI (np. konsola gier, tuner SAT, DVD).
Urządzenie posiada 2 gniazda wejściowe HDMI oraz jedno gniazdo wyjsciowe HDMI i nie wymaga własnego zasilacza - jest zasilane z portu HDMI źródła sygnału
Urządzenie zapewnia przesył sygnału o rozdzielczości HDTV FullHD (1920x1080/60Hz), UXGA (1600x1200/60Hz) oraz wszystkich niższych, obsługuje 3D, 12bit Deep Colour, Dolby True HD i DTS-HD oraz zapewnia kompatybilność z szyfrowaniem HDCP. Poziom sygnału na wyjściu przełącznika zapewnia transmisję na odległość do 15m (przy użyciu kabla HDMI-HDMI odpowiedniej jakości)

Urządzenie było przez nas testowane i gwarantujemy zgodność parametrów z w/w danymi.
Dane techniczne
Klasa: HDMI HIGH SPEED with ETHERNET, zgodny z HDMI v1.3
Złącza wejściowe: 2xHDMI typ A żeński
Złącza wyjściowe: 1xHDMI typ A żeński
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 51/14/51mm
Masa: ok. 24g
Zasilanie: nie wymaga zewnętrznego zasilania, zasilany z portów HDMI źródeł sygnału
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu