logo
Przyłącze aktywne HDMI-HDMI v2.0 UHD 4K/60Hz ULTRA SLIM 4.5m DELOCK
nr katalogowy: 34466
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Kabel HDMI-HDMI (High-Definition Multimedia Interface) z wtyczkami typu A jest najbardziej popularnym przyłączem do przesyłania cyfrowych sygnałów dźwięku i obrazu stosowanym w większości współczesnych sprzętów AV (karty graficzne komputerów, odtwarzacze i rekordery DVD, tunery SAT, odbiorniki TV, projektory, rzutniki TV, amplitunery itp.)
Oferowane przyłącze dzięki najnowszym technologiom produkcyjnym i najwyższej jakości użytych materiałów zapewnia przepustowość do 18Gb/s przy średnicy kabla wynoszącej tylko 3.2mm. Cienki, giętki przewód oraz wtyczki HDMI z osłonami o bardzo małych rozmiarach umożliwiają stosowanie kabla w trudno dostępnych miejscach i pozwalają na gięcie i układanie kabla nieosiągalne dla klasycznych kabli HDMI:
Miedziane przewodniki o najwyższej czystości OFC, potrójne ekranowanie z folii Aluminium-Mylar oraz siatki z czystej miedzi, metalowe osłony wtyków ze złoconymi 24-ro karatowym złotem stykami oraz wbudowany chipset wzmacniający sygnał sprawiąją, że oferowane kable spełniają wszystkie kryteria protokołu HDMI v2.0 (4Kx2K/60Hz, High Speed, Ethernet, 3D, HDR, Dolby Vision oraz HDCP 2.2).
Przyłącze zaopatrzone jest w chipset Spectra7 PRA1711s wzmacniający sygnał - przy tej długości tak cienkiego kabla jest on niezbędny aby zapewnić przepustowość 18Gb/s. Chipset umieszczony jest w jednej z wtyczek - jest ona o 7mm dłuższa od drugiej. Wbudowany chipset wzmacniający wymusza kierunkowość kabla, tak więc konkretny koniec kabla musi być podłączony do urządzenia źródłowego, zaś drugi koniec - podłączony do wyświetlacza (TV, monitor, rzutnik). W celu identyfikacji odpowiednich końców kabla, na wtyczkach oraz kablu umieszczone są napisy Source (źródło - podłączane do urządzenia wysyłającego sygnał) oraz TV (odbiornik - podłączane do urządzenia wyświetlającego obraz). Odwrotne połączenie nie uszkodzi kabla - niemniej kabel nie będzie działał.
Kabel był przez nas testowany (karta graficzna nVidia GeForce GTX1050Ti - monitor AOC 24" U2477PWQ) i gwarantujemy jego działanie w rozdzielczościach UltraHD 3840x2160pix 60Hz 32b color, WQHD 2560x1440pix 60Hz 32b color, FullHD 1920x1080pix 60Hz 32b color i oczywiście wszystkich niższych.
Dane techniczne
Klasa: HDMI HIGH SPEED with ETHERNET, zgodny z HDMI v2.0
Złącza: 2x HDMI 19-pin typ A męski, metalowe osłony, pełne ekranowanie, styki złocone 24-karat gold
Przewód: średnica ok. 3.2mm, potrójnie ekranowany, miedź beztlenowa OFC
Płaszcz: TPE - Thermoplastic Poliester Elastomer
Wbudowany chipset wzmacniający: Spectra7 PRA1711s
Długość: 4.5m
Masa: ok. 70g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu