logo
Łącznik skrętki komputerowej kat.6A ekranowany STP beznarzędziowy LogiLink
nr katalogowy: 32401
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny jest na stronie producenta tutaj, specyfikacja dostępna jest tutaj. zaś instrukcja montażu dostępna jest tutaj.

Oferowany łącznik służy do połączenia dwóch przewodów ekranowanej lub nieekranowanej skrętki komputerowej (FTP/STP/UTP) z żyłami typu drut lub linka. Dzięki łącznikowi możemy połączyć przecięty przewód lub przedłużyć istniejący z zachowaniem pełnego ekranowania oraz transmisji w standardzie kat.6A.
Specjalna konstrukcja sprawia, że podłączenie obu kabli realizowane jest bez specjalistycznych narzędzi (wystarczy odpowiednio umieścić w pilotach żyły kabli, piloty ułożyć na listwach stykowych i zamknąć skrzydełka obudowy - wciskanie żył do listew stykowych dokonywane jest automatycznie w momencie złożenia i zatrzaśnięcia "skrzydełek"). Konstrukcja pilotów, listew stykowych i obudowy umożliwia łączenie skrętek o średnicy zewnętrznej 6-9mm, średnicy żył w izolacji do 1.5mm oraz przekrojach przewodnika AWG26-22. Kodowanie barwne umieszczone na pilotach zrealizowane jest wg standardu EIA/TIA 568B czyli w standardzie stosowanym powszechnie w Polsce i Europie.

Oferowany łącznik ma kompaktowe wymiary (62/14/13mm bez przegiętek), posiada pełne ekranowanie, spełnia wymagania kat.6A (klasa EA), jest zgodny z normami EN 50173 oraz ISO/IEC 11801 i umożliwia transmisję o częstotliwości do 500MHz.
Dane techniczne
Kategoria: 6A, klasa EA, pasmo 500MHz
Materiał: obudowa - stop cynku, styki - niklowany brąz fosforowy, przegiętki - tworzywo sztuczne
Rozmiar łączonych kabli: średnica zewnętrzna 6-9mm, średnica żył w izolacji 0.9-1.5mm, przekrój przewodników AWG22-24 dla drutów, AWG24-26 dla linek
Kodowanie barwne styków: EIA/TIA 568B
Wymiary łącznika: 62/14/13mm bez założonych przegiętek, 70/16/16mm z założonymi przegiętkami
Masa: ok. 32g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu