logo
Adapter kątowy 270° wtyk RJ45 - gniazdo RJ45 kat.6 UTP DELOCK
nr katalogowy: 32355
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiĂŞkszenie powiĂŞkszenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny jest na stronie producenta tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Adapter kątowy zmienia sposób wprowadzania wtyku RJ45 - dzięki temu możemy wygodniej poprowadzić kabel. Najczęściej posiadany kabel ma wtyczkę prostą co powoduje ułożenie kabla prostopadłe do urządzenia. Oferowany przez nas adapter umożliwia poprowadzenie kabla równolegle do krawędzi urządzenia, co bywa pomocne lub czasem niezbędne w przypadku, gdy brak miejsca wymusza zagięcie kabla natychmiast po wyjściu z gniazda (np. w sprzętach dosunięych do ściany lub szafach instalacyjnych z ograniczoną przestrzenią). Silne zagięcie kabla w typowych patchcordach z "prostymi" wtyczkami skutkuje często utratą lub ograniczeniem przepustowości kabla.
Kątowy adapter umożliwia zmianę kierunku wychodzącego kabla w dół lub w górę (w zależności od tego, w jaki sposób zorientowany jest port RJ45 w urządzeniu do którego chcemy podłączyć adapter). Kątowość adaptera może być zrealizowana na dwa sposoby - umownie nazywane jako 90° lub 270°. Poniższe fotografie przedstawiają kierunek "obrotu" adaptera i ułatwiają właściwy wybór.
Oferowany adapter posiada wtyk kątowy 270°, w ofercie posiadamy również adaptery z wtykiem kątowym 900°
Adapter umożliwia użycie kabla w miejscach gdzie dostępny dystans wynosi ok. 3.5cm. Wymiarowanie adaptera poniżej:
Adapter wykonany jest w standardzie UTP (nieekranowany), spełnia normę kat.6 i może być stosowany w sieciach Fast Ethernet (100Mb/s) oraz Gigabit Ethernet (1000Mb/s).
Dane techniczne
Klasa: kat.6, klasa E - pasmo 250MHz
Złącza: RJ45/8P8C męski, RJ45/8P8C żeński, styki złocone
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 50/18/33mm
Masa: ok. 19g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu