logo
Adapter kątowy 90° USB2.0 HighSpeed 480Mb/s wtyk A - gniazdo A LogiLink
nr katalogowy: 32317
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Adapter kątowy zmienia sposób wprowadzania wtyku USB typ A - dzięki temu możemy wygodniej poprowadzić kabel. Najczęściej posiadany kabel ma wtyczkę prostą co powoduje ułożenie kabla prostopadłe do urządzenia. Oferowany przez nas adapter umożliwia poprowadzenie kabla równolegle do krawędzi urządzenia, co bywa przydatne w niektórych sytuacjach np. przy sprzętach zawieszonych lub przysuwanych do ściany.
Adaptery kątowe występują w dwóch rodzajach (umożliwiają podłączenie kabla od dołu lub od góry w stosunku do gniazda). Oferowany adapter jest przejściem kątowym 90°, w ofercie posiadamy również adaptery kątowe 270° a także adaptery o regulowanym kącie odchylenia kabla, na fotografiach można się zorientować o kierunku obrotu wtyczki i dokonać wyboru właściwego adaptera.
Adapter jest zgodny ze specyfikacją USB 2.0 (i oczywiście 1.1 i 1.0) i zapewnia wymagane w tym standardzie parametry transmisji przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB2.0/1.1, transfer max 480Mb/s
Złącza: USB2.0 typ A żeński, USB2.0 typ A męski, złocone styki
Wymiary wysokość/szerokość/głębokość: 29/32/18mm
Masa: ok. 10g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu