logo
Łącznik gender-changer USB3.0 SuperSpeed 5Gb/s gniazdo A - gniazdo A typ KEYSTONE
nr katalogowy: 32313
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma LogiLink, szczegółowy opis dostępny jest na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj

Oferowany łącznik (gender-changer) służy do połączenia dwóch przewodów USB zaopatrzonych we wtyki USB3.0/3.1 typu A. Łącznik może być również stosowany jako element instalacji podtynkowej/natynkowej w gniazdach ściennych. Łącznik spełnia wymagania standardu USB3.0 (transmisja na poziomie 5Gb/s) i jest kompatybilny ze standardem USB2.0 oraz USB1.1. Wymiarowanie łącznika przedstawiamy poniżej:
Łącznik posiada zaczepy standardu KEYSTONE dzięki czemu możliwe jest proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Uchwyty typu KEYSTONE stosowane są w osprzęcie teleinformatycznym. Istnieje cała gama puszek, ramek, adapterów i paneli RACK z uchwytami KEYSTONE przeznaczonych do zamocowania elementów posiadających zatrzaski typu KEYSTONE.
Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach:
Oferowane przez nas puszki, ramki, panele, adaptery oraz moduły złącz typu KEYSTONE można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB3.0/2.0/1.1, transfer max 5Gb/s
Złącza: 2x USB3.0/3.1 typ A żeńskie
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 35/17/16.5mm
Masa: ok. 9g
Łącznik posiada zaczepy pasujące do standardu KEYSTONE 19.35mm x 14.8mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu