logo
Adapter wtyk Lightning 8P - gniazdo USB2.0 mikro/B DELOCK
nr katalogowy: 31256
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowany adapter umożliwia podłączenie sprzętu firmy Apple wyposażonego w 8-stykowe złącze Lightning do urządzeń, ładowarek lub kabli zakończonych wtykiem USB mikro/B. Adapter obsługuje funkcje przesyłu danych, synchronizacji i ładowania baterii, nie obsługuje wyjścia wideo. Dzięki adapterowi możemy np. ładować sprzęt Apple korzystając z najpopularniejszego obecnie kabla USB-mikro USB w który wyposażona jest większość telefonów/smartfonów.
Uwaga! Oferowany adapter nie jest oryginalnym akcesorium Apple, niemniej jest to funkcjonalny zamiennik firmy DELOCK który został przez nas sprawdzony z urządzeniami iPhone 6 oraz iPad Air (staramy się sprawdzać jego działanie przy każdej kolejnej aktualizacji IOS-a). Adapter nie obsługuje sygnałów AUDIO i VIDEO, gwarantujemy natomiast działanie adaptera pod kątem transmisji danych, synchronizacji oraz ładowania.
Dane techniczne
Złącza: wtyk Apple Lightning 8pin męski, gniazdo USB2.0 mikro/B żeńskie, styki złocone
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 24.5/13/6mm
Masa: ok. 1g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu