logo
Przyłącze wtyk Lightning 8P - wtyk USB2.0/A 1.5m VITALCO
nr katalogowy: 31237
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany kabel umożliwia podłączenie sprzętów firmy Apple wyposażonych w złącze Lightning (iPhone, iPad mini, iPad, iPad Air, iPod touch, iPod nano) do urządzeń z gniazdem USB (np. laptop, komputer, ładowarka USB) w celu transmisji danych i ładowania. Obsługuje funkcje przesyłu danych, synchronizacji i ładowania baterii. Nie obsługuje wyjścia wideo.
Kabel posiada żyły danych i zasilania o przekroju AWG28 (oporność 0.33Ω), długość kabla wynosi 1.5m, wtyk Lightning 8P posiada zaszyty chip który umożliwia prawidłową autoryzację kabla przez urządzenia Apple.
Uwaga! Oferowany kabel nie jest oryginalnym kablem Apple, niemniej jest to w pełni funkcjonalny zamiennik który został przez nas sprawdzony z urządzeniami iPhone SE oraz iPad Air (staramy się sprawdzać jego działanie przy każdej kolejnej aktualizacji IOS-a). Gwarantujemy działanie kabla zarówno pod kątem transmisji danych jak i ładowania (uzyskano prądy ładowania iPhona o wartości 1A oraz iPada Air - 1.3A - czas ładowania jest nieco większy niż z oryginalnym 1 metrowym kablem, niemniej różnica jest do zaakceptowania.
Dane techniczne
Złącza: wtyk Apple Lightning 8pin, wtyk USB2.0 typ A męski, styki złocone
Średnica kabla: ok. 2.5mm
Przekrój żył: dane - Cu 2xAWG28 (2x0.33Ω), zasilanie - Cu 2xAWG28 (2x0.33Ω)
Długość kabla: 1.5m
Masa: ok. 20g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu