logo
Przedłużacz wtyk JACK 3.5mm 4P - gniazdo JACK 3.5mm 4P TRRS 2.0m HQ DELOCK
nr katalogowy: 24054
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przyłącza jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Złącze Jack 4-polowy TRRS (Tip-Ring-Ring-Sleeve) wykorzystywane jest w połączeniach wymagających trzech kanałów przesyłu danych (czwarta żyła to masa) np. AUDIO L, AUDIO R, VIDEO (połączenie najczęściej spotykane w kamerach video) lub AUDIO L, AUDIO R, MICROPHONE (w telefonach, smartfonach). Oferowane przyłącze stosowane jest w sytuacjach, gdy chcemy przedłużyć posiadany kabel lub akcesoria zakończone wtykiem Jack 3.5mm 4-polowym (kable AV, zestawy słuchawka-mikrofon itp.)
Przedłużacz posiada wtyk Jack 3.5/4P z jednej oraz gniazdo Jack 3.5/4P z drugiej strony. Cienki, giętki przewód oraz złącza Jack z osłonami o małych rozmiarach umożliwiają stosowanie kabla w trudno dostępnych miejscach i pozwalają na wygodne prowadzenie kabla.
Przewód w oferowanym kablu posiada 3 miedziane żyły o przekroju AWG24, ekran wykonany jest z miedzianej siatki, styki złącz są złocone. Złącza podłączone są w standardzie CTIA (tzn. ekran kabla podłączony jest do Ringów nr R2 we wtyczce i gnieździe).
Dane techniczne
Standard: CTIA
Kolor: biały
Złącza: Jack 3.5mm 4P TRRS męski, Jack 3.5mm 4P TRRS żeński, styki złocone
Przewód: żyły - Cu-Sn 3xØ0.5mm (AWG24), ekranowanie - siatka Cu-Sn
Średnica przewodu: ok. 3.5mm
Długość przewodu: 2.0m
Masa: ok. 52g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu