logo
Przyłącze łącznik wtyk XLR/CANNON 3P - wtyk XLR/CANNON 3P 0.5m HQ VITALCO
nr katalogowy: 22976
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

XLR (External Line Return) to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularne są złącza 3-pinowe oraz 5-pinowe. Standard XLR 3P stosowany jest najczęściej do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów w sprzętach posiadających złącza we/wy AUDIO w postaci złączy XLR/CANNON 3P.
Oferowany kabel-łącznik z obu stron posiada wtyki XLR 3P i służy do zmiany rodzaju złącza XLR z żeńskiego na męski lub do łączenia kabli zakończonych złączami XLR żeńskimi. Może być stosowany w torach przesyłu sygnałów zbalansowanych jak i niezbalansowanych.
Specyfikację przewodu oraz schemat połączeń wewnętrznych oferowanego kabla prezentujemy poniżej:
Przyłącze wykonane jest z dwużyłowego kabla sygnałowego z miedzi beztlenowej OFC w ekranie wykonanym z folii aluminiowej oraz miedzianej siatki. Płaszcz przewodu wykonany z elastycznego PVC :
Wysokiej jakości, podwójnie ekranowany przewód wykonany z miedzi beztlenowej oraz metalowe, w pełni ekranowane złącza gwarantują odporność na zakłócenia oraz wysoką jakość transmisji przesyłanych sygnałów.

W ofercie posiadamy szeroką gamę kabli, złącz i adapterów XLR-XLR oraz XLR-JACK w wersjach zabalansowanych i niezbalansowanych. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując XLR w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącza: 2x XLR/CANNON 3P męski, osłona ze stopu cynku, styki niklowane
Przewód: przewodnik 2x Cu OFC 10x0.12, ekran folia Alu + siatka Cu 64x0.12, płaszcz PVC ∅6.0mm
Długość: 0.5m
Masa: ok. 80g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu