logo
Adapter gniazdo XLR/CANNON 3P - wtyk RCA/CINCH
nr katalogowy: 22965
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
RCA/CINCH to popularny standard złączy stosowanych do przesyłania analogowych sygnałów w sprzęcie audio, video i estradowym. XLR to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard XLR definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy. Standard ten stosowany jest najczęściej do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów w sprzętach posiadających złącza we/wy AUDIO w postaci złączy XLR/CANNON 3P.

Oferowany adapter służy do połączenia sprzętów/kabli wyposażonych w złącze RCA/CINCH z urządzeniami/kablami posiadającymi złącza XLR 3P w celu przesłania niezbalansowanych analogowych sygnałów. Adapter posiada męskie złącze RCA z jednej oraz żeńskie złącze XLR 3P z drugiej strony.
Schemat połączeń wewnętrznych oferowanego adaptera prezentujemy poniżej:
Osłona adaptera wykonana jest ze stopu cynku, mosiężne styki kontaktowe są cynowane. Wykonanie adaptera (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącza: RCA/CINCH męski, XLR/CANNON 3P żeński
Materiał: osłona ze stopu cynku, styki mosiężne cynowane
Wymiary (długość/średnica): 79/19mm
Masa: ok. 34g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu