logo
Adapter gniazdo XLR/CANNON 3P - wtyk JACK 6.3mm 2P TS
nr katalogowy: 22950
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Jack 6.3mm oraz XLR (inna nazwa CANNON) to najczęściej stosowane standardy złącz w technice estradowej w torach audio. Złącza te używane są do przesyłania analogowych sygnałów dźwięku w sprzętach posiadających gniazda we/wy AUDIO w postaci Jack 6.3mm oraz XLR/CANNON 3P (np. mikrofony, wzmacniacze, miksery, instrumenty muzyczne itp.). Złącza JACK 6.3mm występują w wersjach: mono (2P, TS Tip-Sleeve) lub stereo (TRS Tip-Ring-Sleeve), złącza XLR występują w wersjach od 3 do 7-pinowych, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy. Zarówno złącza JACK jak i XLR najczęściej wykorzystywane są do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów AUDIO.

Oferowany adapter służy do połączenia sprzętów/kabli wyposażonych w złącze JACK 6.3mm 2P TS z urządzeniami/kablami posiadającymi złącza XLR 3P w celu przesłania niezbalansowanych analogowych sygnałów. Adapter posiada męskie złącze JACK 6.3 2P z jednej oraz żeńskie złącze XLR 3P z drugiej strony.
Schemat połączeń wewnętrznych oferowanego adaptera prezentujemy poniżej:
Osłona adaptera wykonana jest ze stopu cynku, mosiężne styki kontaktowe są cynowane. Wykonanie adaptera (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącza: JACK 6.3mm mono 2P TS męski, XLR/CANNON 3P żeński
Materiał: osłona ze stopu cynku, styki mosiężne cynowane
Wymiary (długość/średnica): 93/10mm
Masa: ok. 35g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu