logo
Adapter Audio stereo wtyk DIN-545 - gniazdo JACK 3.5mm 3P TRS VITALCO
nr katalogowy: 22560
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

DIN545 to typ złącza stosowanego kiedyś w urządzeniach AUDIO (do przesyłania sygnałów fonii stereo między urządzeniami oraz w komputerach (do łączenia klawiatury z komputerem PC). Obecnie nie stosowane, niemniej spotykane czasem w sprzętach AUDIO z ubiegłego wieku.

Oferowany adapter pozwala na zamianę wtyku JACK 3.5mm 3P TRS stereo na wtyk DIN545. Dzięki temu możemy zamienić końcówkę JACK 3.5mm stereo często występującą w kablach AUDIO STEREO (smartfony, karty dźwiękowe, magnetofony, Walkmany itp.) na końcówkę typu DIN545 pasującą do starych modeli wzmacniaczy, amplitunerów. magnetofonów itp. Adapter posiada wtyczkę DIN545 z jednej oraz gniazdo Jack 3.5mm 3P TRS z drugiej strony:
Połączenia wewnętrzne w złączu DIN zrealizowane są na pinach 3 (kanał lewy), 5 (kanał prawy) oraz 2 (masa) co odpowiada za przesyłanie sygnału w kierunku od sprzętu odtwarzającego (wyjście Jack 3.5 TRS) do sprzętu wzmacniającego (wejście DIN545). Schemat wewnętrzny połączeń adaptera przedstawiamy poniżej:
Wykonanie adaptera (pełne ekranowanie, mosiężne niklowane styki) zapewnia wysoką jakość połączenia i transmisji przesyłanych sygnałów.
Dane techniczne
Złącza: wtyk DIN-545 (męski), gniazdo Jack 3.5mm 3P TRS stereo (żeńskie)
Wymiary (średnica/długość): 17/56mm
Masa: ok. 13g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu