logo
Przyłącze wtyk JACK 6.3mm 3P TRS - wtyk XLR/CANNON 3P zbalansowane 1.5m HQ VITALCO
nr katalogowy: 21333
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Jack 6.3mm oraz XLR (inna nazwa CANNON) to najczęściej stosowane standardy złącz w technice estradowej w torach audio. Złącza te używane są do przesyłania analogowych sygnałów dźwięku w sprzętach posiadających gniazda we/wy AUDIO w postaci Jack 6.3mm oraz XLR/CANNON 3P (np. mikrofony, wzmacniacze, miksery, instrumenty muzyczne itp.). Złącza JACK 6.3mm występują w wersjach: mono (2P, TS Tip-Sleeve) lub stereo (TRS Tip-Ring-Sleeve), złącza XLR występują w wersjach od 3 do 7-pinowych, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy. Zarówno złącza JACK jak i XLR najczęściej wykorzystywane są do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów AUDIO.

Oferowany kabel służy do połączenia sprzętów/urządzeń wyposażonych w złącze JACK 6.3mm 3P TRS ze sprzętami/urządzeniami posiadającymi złącza XLR 3P w celu przesłania zbalansowanych (BALANCED) analogowych sygnałów. Kabel posiada męskie złącze JACK 6.3 3P z jednej oraz męskie złącze XLR 3P z drugiej strony.
Specyfikację przewodu oraz schemat połączeń wewnętrznych oferowanego kabla prezentujemy poniżej:
Przyłącze wykonane jest z dwużyłowego kabla sygnałowego z miedzi beztlenowej OFC w ekranie wykonanym z folii aluminiowej oraz miedzianej siatki. Płaszcz przewodu wykonany z elastycznego PVC ułatwia układanie i prowadzenie kabla:
Wysokiej jakości, podwójnie ekranowany przewód wykonany z miedzi beztlenowej oraz metalowe, w pełni ekranowane złącza gwarantują odporność na zakłócenia oraz wysoką jakość transmisji przesyłanych sygnałów.

Oferowany kabel jest przyłączem służącym do przesyłania sygnałów zbalansowanych (symetrycznych, zrównoważonych). Taki kabel powinien być używany w sytuacji, gdy oba łączone ze sobą sprzęty są systemami zbalansowanymi (muszą posiadać układy symetryzujące i desymetryzujące niezbędne do uzyskania zbalansowanego toru sygnałowego). W ofercie posiadamy również kable JACK-XLR niezbalansowane oraz szeroką gamę kabli, złącz i adapterów XLR. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując XLR w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącza: XLR/CANNON 3P męski, JACK 6.3mm 3P TRS męski, osłona ze stopu cynku, styki niklowane
Przewód: przewodnik 2x Cu OFC 10x0.12, ekran folia Alu + siatka Cu 64x0.12, płaszcz PVC ∅6.0mm
Długość: 1.5m
Masa: ok. 100g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu