logo
Przyłącze wtyk JACK 6.3mm 2P TS - gniazdo XLR/CANNON 3P 15.0m HQ VITALCO
nr katalogowy: 21318
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Jack 6.3mm oraz XLR (inna nazwa CANNON) to najczęściej stosowane standardy złącz w technice estradowej w torach audio. Złącza te używane są do przesyłania analogowych sygnałów dźwięku w sprzętach posiadających gniazda we/wy AUDIO w postaci Jack 6.3mm oraz XLR/CANNON 3P (np. mikrofony, wzmacniacze, miksery, instrumenty muzyczne itp.). Złącza JACK 6.3mm występują w wersjach: mono (2P, TS Tip-Sleeve) lub stereo (TRS Tip-Ring-Sleeve), złącza XLR występują w wersjach od 3 do 7-pinowych, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy. Zarówno złącza JACK jak i XLR najczęściej wykorzystywane są do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów AUDIO.

Oferowany kabel służy do połączenia sprzętów/urządzeń wyposażonych w złącze JACK 6.3mm 2P TS ze sprzętami/urządzeniami posiadającymi złącza XLR 3P w celu przesłania niezbalansowanych analogowych sygnałów. Kabel posiada męskie złącze JACK 6.3 2P z jednej oraz żeńskie złącze XLR 3P z drugiej strony.
Specyfikację przewodu oraz schemat połączeń wewnętrznych oferowanego kabla prezentujemy poniżej:
Przyłącze wykonane jest z kabla sygnałowego z miedzi beztlenowej OFC w ekranie wykonanym z miedzianej siatki. Płaszcz przewodu wykonany z elastycznego PVC ułatwia układanie i prowadzenie kabla:
Wysokiej jakości ekranowany przewód wykonany z miedzi beztlenowej oraz metalowe, w pełni ekranowane złącza gwarantują odporność na zakłócenia oraz wysoką jakość transmisji przesyłanych sygnałów.
Dane techniczne
Złącza: XLR/CANNON 3P żeński, JACK 6.3mm 2P TS męski, osłona ze stopu cynku, styki niklowane
Przewód: przewodnik Cu OFC 10x0.12, ekran folia Alu + siatka Cu 48x0.12, płaszcz PVC ∅6.0mm
Długość: 15.0m
Masa: ok. 700g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu