logo
Narzędzie do zaciągania/obcinania opasek zaciskowych "trytytek" z regulacją siły zaciągu WKK
nr katalogowy: 19919
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą narzędzia jest renomowana międzynarodowa firma WKK, opis dostępny jest na stronie dostawcy tutaj zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowany przedmiot jest profesjonalnym narzędziem do zaciskania i obcinania po zaciągnięciu, nylonowych opasek zaciskowych o szerokości 2.4~4.8mm i grubości do 1.5mm. Zaciskanie opaski polega na naciskaniu i zwalnianiu spustu narzędzia (każdy cykl zaciąga opaskę o ok. 1cm) aż do osiągnięcia opowiedniego zaciągnięcia opaski. Po osiągnięciu odpowiedniej wartości siły zaciągnięcia, opaska jest automatycznie ucinana bezpośrednio przy jej "główce" co eliminuje ostre wystające krawędzie.
Narzędzie posiada szesnastopozycyjne pokrętło do precyzyjnego ustawienia siły zaciągnięcia opaski w zakresie 80~222N (8-22kg). Opaska jest automatycznie ucinana po przekroczeniu ustawionej wartości. Dzięki temu opaski są zaciągane w sposób powtarzalny z siłą odpowiednią do zastosowań (np. opaski na wiązkach kabli nie mogą być zaciągane zbyt mocno z uwagi na ryzyko utraty parametrów transmisyjnych przy nadmiernej deformacji kabla).
Kształt narzędzia ułatwia zaciąganie opasek w trudno dostępnych miejscach (np. korytkach kablowych), niewielka waga i ergonomiczny uchwyt ułatwiają pracę. Narzędzie jest standardowo wyposażone w zapasowe ostrze oraz wkrętak do jego wymiany. Wkrętak i zapasowe ostrze są przechowywane w narzędziu co ułatwia szybką wymianę.
Dane techniczne
Materiał: nóż - stal węglowa, obudowa - ABS/stal, rękojeść wykończona antypoślizgowymi wkładkami
Szerokość zaciąganych opasek: 2.4~4.8mm
Maksymalna grubość zaciąganych opasek: 1.5mm
Regulacja siły zaciągnięcia: 80~222N (8-22kg)
Wymiary: 190/140/36mm
Masa: ok. 227g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu