logo
Tester analizator sieci LAN FLUKE CableIQ Qualification Tester
nr katalogowy: 19906
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest renomowana niemiecka firma FLUKE NETWORKS, specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie producenta tutaj instrukcja obsługi dostępna jest tutaj zaś interaktywny film instruktażowy można obejrzeć tutaj.

CableIQ Qualification Tester jest wielofunkcyjnym testerem wyposażonym w zaawansowaną technologię do testowania i analizy okablowania miedzianego w instalacjach skrętkowych 10/100BASE-T, VoIP, GigaBit, telefonicznej oraz VIDEO. Tester posiada możliwość zapisu 250 pomiarów. Każdy pomiar można opisać (nazwa badanego toru, nazwisko testującego, data) oraz przesłać do komputera. Załączone oprogramowanie umożliwia edycję i wydruk raportów z komputera.

Tester umożliwia szybką kwalifikację badanego toru pod kątem prędkości transmisji (bada opóźnienia, przesłuchy i tłumienność), wykrywa urządzenia działające w badanym torze, wykrywa błędy negocjacji prędkości i duplexu, pokazuje mapę połączeń, rodzaj błędów okablowania i odległość od uszkodzenia.
Urządzenie testuje również kable koncentryczne, wykrywa poziom sygnału oraz dzięki funkcji reflektometru pokazuje odległość, gdzie zmiana impedancji kabla wskazuje na uszkodzenie przewodu.
Tester posiada także funkcje badania ciągłości przewodu oraz testowania torów głośnikowych.
Urządzenie posiada generator tonowy cyfrowy i analogowy który może być wykorzystany do lokalizacji kabli i wykrywania żył w przewodzie wielożyłowym (niezbędne jest wtedy wyposażenie dodatkowe w postaci sondy-próbnika IntelliTone Probe).
Uwaga! Sonda-próbnik IntelliTone Pro200 Probe potrzebna do realizowania funkcji detekcji tonów jest dostępna w naszej ofercie.
Dane techniczne
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 178/89/45mm
Masa: ok. 550g
Szczegółowa specyfikacja urządzenia dostępna jest tutaj
Urządzenie w komplecie zawiera tester z adapterem do badania mapy połączeń, instrukcję obsługi oraz miękką torbę-futerał do przechowywania i przenoszenia.
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu